در مراسمی که روز چهارشنبه مورخ 27/05/95 در محل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و با حضور مدیران عامل و مدیران اجرایی دو شرکت برگزار گردید این مشارکت نامه به امضاء طرفین رسید.
بر اساس این مشارکت نامه این دو شرکت بزرگ بازرسی و تست در ایران و آلمان در زمینه توسعه سطح کیفی ، ایمنی، سلامت در کشور با استفاده از ابزارهای تست و بازرسی همکاری خواهند داشت.
هلدینگ بین المللی TÜV NORD از 148 سال پیش در کشور آلمان تاسیس و در حال حاضر با بیش از 14000 نفر پرسنل در قریب به 90 کشور دنیا فعالیت می نماید و بیش از 180 شرکت در این هلدینگ در زمینه های بازرسی و تست ، ارزیابی انطباق و مدیریت و انتقال تکنولوژی فعالیت دارند که همه ارکان شرکت TÜV NORD آلمان از این مشارکت نامه حمایت نموده اند.
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نیز با قدمتی حدود 30 ساله به عنوان بزرگترین شرکت بازرسی فنی داخلی دارای صلاحیت های مختلف از سازمان ها و ارگانهای ناظر داخلی می باشد و در حال حاضر برنامه ریزی های لازم را جهت توسعه فعالیت های خود به سایر کشورهای دنیا انجام داده است.
این دو شرکت امید دارند با این مشارکت بتوانند با استفاده از توان تکنولوژیکی و فنی هلدینگ TÜV NORD در سراسر دنیا و ظرفیت های تست و بازرسی ISQI در داخل ایران ، زمینه ارتقاء سطح کیفیت ، ایمنی و سلامت را در صنایع و خدمات مختلف فراهم آورند.

 

1395/05/28 // صفحه اصلی